28 січня 2020 р. в Інституті ім. Юнуса Емре ...

28-01-2020

28 січня 2020 р. в Інституті ім. Юнуса Емре в Києві відбулися контактні збори щодо «Стипендій Туреччини» де надали детальну інформацію щодо процесу подачі заяв. За їх словами, абітурієнти, які отримують право навчатися за цією програмою, втім, не володіють турецькою мовою, протягом року вивчають останню і за умови успішного складання фінального іспиту, продовжують навчання за обраними спеціальностями. Представники заходу підкреслили, що в процесі вибору абітурієнтів важливими моментами є правильна подача електронної заяви, рекомендацій, правильно обрані напрям та факультет, тощо.
«Стипендії Туреччини» є однією з найбільших стипендіальних програм у світі. Від дня заснування й до сьогодні майже 150.000 студентів отримали освіту в рамках програми «Стипендії Туреччини». Спілка Турків Закордоном та Споріднених Громад (YTB), забезпечує студентам навчання, проживання, медичне страхування, та білет до Туреччині на початку програми й по її завершенню. Крім того, всім студентам виплачується стипендія.