Чергова перемога студентів ІНТЛ!

23-03_2021

Центр організації освітньо-наукової діяльності студентів і молодих учених ІНТЛ має підстави для гордості за студенток наукової групи «Екотоксикометрія» Інституту новітніх технологій та лідерства, які вкотре перемагають у всеукраїнських конкурсах наукових робіт.
Так, 17-19 березня 2021 р. студентки 3 курсу кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Аліна Бондаренко та Анастасія Гетьман виступили на підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія», що проходив на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Серед 109 поданих на конкурс робіт, що надійшли від 54 закладів вищої освіти України, наукова робота студенток на тему «Екологічна безпечність сучасних безфосфатних мийних засобів для водних екосистем» (науковий керівник – доцент кафедри екології, к.б.н. Тетяна Білик) отримала високу оцінку фахової конкурсної комісії й зайняла ІІ місце у цьому змаганні молодих дослідників.
Слід зазначити, що авторки роботи особисто провели експериментальні дослідження в еколого-токсикологічній лабораторії Інституту гідробіології НАН України на основі договору про співпрацю та опублікували їх результати.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо
й надалі нарощувати і примножувати свій творчий потенціал!
Нехай подальша діяльність буде захоплюючою, приносить задоволення та нові перемоги!