ЦТТ ІНТЛ продовжує свою роботу зі старап проектами

02-04-2020

Разом з МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» команда винахідників CКБ «Sky» працює над проектом «Місяцехід МС-6Х».
Розроблене конструкційне рішення механізму пересування місяцеходу дозволить вивчати нерівну поверхню Місяця та його кам'янисті ландшафти, а внутрішнє устаткування – проводити необхідні обстеження та вимірювання.
Наразі триває активне обговорення з партнерами програми фінансування проекту та участі у інноваційних конкурсах та фестивалях.
Також фахівці Центру активно працюють над вдосконаленням бізнес-моделей та презентацій проектів, що представлені на конкурси інноваційних проектів та IT-EUREKA Всеукраїнського форуму «Innovation Fest».
Напрацювання тривалих Skype обговорень, нарад та інших способів дистанційного спілкування, що ми задіюємо зараз, все це – передумови створення дистанційної онлайн-платформи інноваційного простору Університету, де ми зможемо у подальшому надавати доступ креативній молоді і науковцям до постійно оновлюємої корисної інформації; проводити навчальні програми, вебінари, давати завдання та відповіді на запитання.
І наостанок про найважливіше: зараз команда Центру активно долучилась до пошуку можливостей впровадження у виробництво розробки науковців Університету – системи штучної вентиляції легенів «Мольфарка-корона». Тривають переговори з партнерами, які мають розгорнутий виробничий потенціал і відповідне технологічне обладнання для виробництва таких систем.
Далі буде!