До уваги молодих дослідників

18-05-2020

До уваги молодих дослідників, активної та креативної молоді, соціальних підприємців, представників місцевих громад та органів влади!
Для тих, хто прагне займатись справою, яка матиме сенс для них і для суспільства!
Краківський педагогічний університет запрошує до участі у міжнародній науковій конференції «Соціальна економіка 2020. Соціальне підприємництво, виклики 21 століття - польський та міжнародний досвід", яка щорічно організовується кафедрою економіки та економічної політики Університету у співпраці з національними та зарубіжними науковими установами.
Конференція спрямована на:
- обговорення та аналіз сучасних теоретичних та емпіричних питань соціальної економіки та соціального підприємництва;
- поширення результатів досліджень та обмін думками з колегами-професіоналами про останні тенденції, нові концепції, виклики, дилеми та моделі соціального підприємництва;
- розвиток соціального підприємництва та сучасні практичні рішення у цій сфері.
Це відкритий та надихаючий форум для обміну знаннями та досвідом всіх учасників.
ТЕМИ ДОСЛІДЖЕНЬ
▪ Соціальна економіка та соціальне підприємництво проти економічних, соціальних та екологічних проблем у сучасному світі
▪ Соціальне підприємництво як шлях соціальних змін та рушій сталого розвитку
▪ Вплив соціального підприємництва на місцеві громади
▪ Теорії та моделі соціального підприємництва
▪ Ендогенні (внутрішні) та екзогенні (зовнішні) умови розвитку соціального
підприємництва
▪ Інновації в соціальному підприємництві
▪ Людський та соціальний капітал у соціальному підприємництві
▪ Соціальний підприємець - лідер змін
▪ Етика та відповідальність у соціальному підприємництві
▪ Організаційні форми соціальних підприємств
▪ Фінансування соціальних підприємств
▪ Спеціалізація соціальних підприємств
▪ Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у діяльності соціальних підприємств
▪ Маркетинг соціальних підприємств
▪ Основні фактори успіху соціальних підприємств
▪ Співпраця між соціальними підприємствами та державними установами
▪ Освіта соціального підприємництва
Конференція відбудеться 20 листопада 2020 року у Кракові.
Більш детальна інформація за посиланням: https://ipaie.up.krakow.pl/social-economy-2020-conference/