До уваги студентів, молодих вчених, стартаперів та інноваторів!

26-02-2020
 
Стартувала реєстрація на Всеукраїнський форум «Innovation Fest» та конкурси стартапів, які проходитимуть в його межах. Захід відбудеться 14 травня в Києві.
 
За 5 років «Innovation Fest» став стартовим майданчиком для багатьох молодих винахідників. Наприклад, фіналіст 2018-го Валентин Фречка, який винайшов спосіб виготовлення паперу з опалого листя, уже проводить випробування своєї технології на реальному підприємстві та планує запуск масштабної лінії з переробки. А переможець минулого року – стартап CamTouch, що дозволяє будь-яку поверхню перетворювати на інтерактивну дошку, був відібраний міжнародними експертами та представляв Україну на найбільшій технологічній конференції світу «Startup Grind Global 2020» в Каліфорнії.
 
Участь у заходах Форуму безкоштовна, але за попередньої реєстрації до 8 травня: bit.ly/2SX47hF
 
Також наразі триває реєстрація на 2 конкурси проєктів для інноваторів:
▪ конкурс IT-EUREKA;
▪ конкурс інноваційних проєктів.
 
- IT-EUREKA – конкурс стартапів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software за підтримки Міністерства освіти і науки України. До участі запрошують команди з проєктами у таких сферах, як-от: фінанси, обробка трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, інфотейнмент.
 
- Заявки приймаються до 18:00 10 березня.
 
- На конкурсі інноваційних проєктів роботи мають бути спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту в будь-якій галузі. До участі допускаються проєкти на стадії готовності не менш як прототип.
 
- Заявки приймаються до 18:00 6 квітня.
 
Докладніше: http://bit.ly/3c9YZzy