Fulbright Graduate Student Program

14-04-2020

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Вимоги до кандидатів:
  • мати українське громадянство та проживати в Україні
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
  • оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки
 Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2020 року.
Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html
Координатор Програми: Інна Бариш,  ibarysh@iie.orgstudent.ukraine@iie.org