Гранти для навчання в кращих університетах світу ...

04-03-2020

Гранти для навчання в кращих університетах світу від програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука
Фонд Віктора Пінчука запрошує кандидатів подати заявки 11-й конкурсний добір учасників грантової програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.
Прийом документів триватиме на сайті програми worldwidestudies.org до 15 травня 2020 року.
Підтримка надається тим аплікантам, хто планує навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища.

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії»: worldwidestudies.org