Інтерактивна лекція з медіації в сфері інтелектуальної власності

04-03-2020
 
Співробітники Центру трансферу технологій ІНТЛ НАУ відвідали Інтерактивну лекцію з медіації в сфері інтелектуальної власності, організовану IP Centre of Ukraine - відділенням розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності, який є структурним підрозділом ДП "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент).
На разі, питання щодо способів та можливостей захисту прав інтелектуальної власності дуже важливе та актуальне, тому виникає необхідність бути в курсі всіх змін та новацій. Розуміючи таку тенденцію, Центр трансферу технологій прагне завжди бути в епіцентрі подій та максимально отримувати нові знання та навички.
Так, під час лекції отримали нові знання про медіацію від її ключових переваг до відмінності від альтернативних методів вирішення конфліктів; здобули практичні навички при опрацюванні кейсів запропонованих спікерами та медіаторами, а саме:
• Вадимом Лавренюком – експертом з медіації ІР Academy - Національний навчальний центр інтелектуальної власності;
• Світланою Петровою – міжнародним медіатором, юристом, тренером з медіації та фасилітації діалогу Центр Права и Посредничества/Center for Law & Mediation.

Тож, крокуємо на зустріч змінам разом!