Конкурс на отримання стипендій ...

04-02-2020
Конкурс на отримання стипендій на виконання наукових робіт в співпраці з Дрезденським Технологічним Університетом (Німеччина) в рамках програми Leonhard Euler Programm 2020 – 2021 (DAAD)

До уваги студентів магістрів та докторантів (аспірантів) останнього року навчання Факультету архітектури, будівництва та дизайну оголошується конкурс на отримання стипендії в рамках програми Leonhard Euler Programm 2020 – 2021 (DAAD) на розробку проєкту "Науково-мистецького простору НАУ" в Laboratory of Knowledge Architecture Дрезденського Технологічного Університету (Німеччина) у співпраці з Проєктним Офісом НАУ (каб. 1.415). У разі проходження на Програму, навчання починається з вересня 2020 року.
Для здобуття стипендії необхідно до 07 лютого 2020 року (включно до 12.00) подати до сектору академічної мобільності ІНТЛ (ауд. 1.224) наступні документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
●СV (за формою, наданою за посиланням: http://bit.ly/DAAD_CV)
●фотокопію закордонного паспорту (1 сторінка)
●сертифікат про підтвердження знання англійської або німецької мови не нижче рівня В1 (є не обов’язковим)
●мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4)
●рекомендаційний листи від наукового керівника в НАУ

Про програму. Стипендійна програма Леонарда Ейлера створена для підтримки молодих науковців переважно в галузі інженерних та природничих наук, які займаються написанням дипломної, магістерської роботи або кандидатської дисертації.
Цілі програми:
  • активізація контактів молодих дослідників, студентів з німецькими університетами
  • підвищення кваліфікації молодих дослідників
  • підтримка структурних змін в рамках Болонського процесу.

У разі додаткових питань звертатись до Проєктного Офісу НАУ, або за телефоном: (044) 406-79-83.