Координаційна зустріч щодо необхідності розвитку внутрішньої академічної мобільності!

06-11-2019

Проректор з соціальної роботи Оксана Вовк та директор Інституту новітніх технологій та лідерства Катерина Бабікова 06 листопада взяли участь у координаційній зустрічі щодо необхідності розвитку внутрішньої академічної мобільності!
Сектор академічної мобільності ІНТЛ працює над Концепцією розвитку внутрішньої академічної мобільності та спільно з колегами із ЗВО-партнерів розробляємо дорожню карту з її реалізації!
Одними з ключових елементів внутрішньої мобільності є:
  • студенторієнтоване навчання;
  • запровадження гнучких освітніх програм обміну
  • імплементація інноваційних методик викладання;
  • підвищення ефективності наукових досліджень;
  • співпраця з галузевими стейкхолдерами, органами державної влади, громадськими організаціями;
  • підвищення рівня комунікативних компетентностей тощо.

Проект Концепції розробляємо з метою забезпечення високого рівня якості надання освітніх послуг та створення необхідних умов для інтеграції студентства в академічне середовище ЗВО-партнерів.

Участь в обговоренні взяли також представники ще з 6 потужних Університетів (КНУ, КПІ, КНЕУ, НУХТ, НПУ імені М. Драгоманова, НМУ імені О. Богомольця).