Креативність, інновації та модернізація – ключові концепції сучасного закладу вищої освіти

19-02-2021

Команда Центру трансферу технологій Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ постійно працює  над підвищенням якості проєктної  діяльності та впровадженням нових  трендів і сучасних інструментів управління інноваційними розробками.
У лютому цього року фахівці Центру  були учасниками  онлайн курсу  «Проєктний підхід та міжсекторна співпраця в діяльності сучасного закладу освіти» (спікер: Микола Смолінський, президент  Центрально Європейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC), експерт із залучення грантового фінансування з фондів Європейського союзу, Норвезьких та Вишеградських фондів).
Організатори: Центрально Європейська Академія Навчань і Сертифікації (CEASC), Україна та Університет  Суспільних Наук (UNS), Польща.
На вебінарах було розглянуто новітній інструментарій написання, аплікування та реалізації розробок, що дасть змогу  розширити участь проєктних команд Національного авіаційного університету  в  міжнародних грантових програмах.
Здобуті сучасні практики та знання будуть  використанні під час проведення навчання у Стартап школі та акселерації інноваційних проєктів нашого Університету.