Круглий стіл «Як написати успішний проєкт за програмою Жан Моне»

03-12-2019

Вчора команда Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ взяла активну участь у роботі круглого столу на тему «Як написати успішний проєкт за програмою Жан Моне», що відбувся у НУ «Києво-Могилянська Академія» за підтримки та у співпраці із Національним Ерасмус+ Офісом в Україні і Центром ім. Жана Моне з європейських студій НУ «Києво-Могилянська Академія» та організований Українською Асоціацією Європейських студій.

Дякуємо Роману Петрову, почесному Президенту УАЄС, голові Центру досконалості імені Жана Моне з євростудій НАУКМА, Оксані Головко-Гавришевій, президенту УАЄС, завідувачу Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій ЛНУ імені Івана Франка, Петру Крайніку, менеджеру напряму імені Жана Моне Національного Ерасмус+ Офісу в Україні за змістовну і практично-орієнтовану зустріч.

Дізнались про всі аспекти успішної участі у конкурсі ЄС Ерасмус+ за напрямом Жан Моне:
· як подати заявку до участі;
· основні критерії оцінки заявок;
· які необхідні кроки передують якісній пропозиції;
· як правильно заповнити е-форму з необхідними додатками;
· про всі важливі деталі підготовки пропозиції та де можна отримати довідкові матеріали;
· як правильно скласти бюджет проєктної пропозиції;
· SMART цілі та опис проекту, його структуру, команду та ін.

Мали змогу задати питання та отримати відповіді і експертну оцінку - всі доповідачі мають якісний практичний досвід.

В еру інноваційного розвитку нашої країни участь Національного авіаційного університету у таких напрямах, як: «ЖАН МОНЕ», КА1, Академічна мобільність, КА2, та інших міжнародних проєктах є надзвичайно важливою та необхідною умовою імплементації інноваційних методик викладання, підвищення ефективності наукових досліджень та рівня комунікативних компетентностей, співпраці з галузевими стейкхолдерами, органами державної влади, громадськими організаціями. Це створить необхідні передумови для інтеграції студентства в академічне середовище ЗВО-партнерів та підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.