Лекція-семінар Пола Томаса

13-02-2020

Вчора в рамках роботи зі стейкхолдерами університету відбулась зустріч із Poul R. Thomas - професором бізнесу та економіки, радником ректора Українсько-американського університету Конкордія, який розказав про найсучасніші тенденції, технології та існуючі виклики в сфері інновацій та технологій.
Присутні студенти та винахідники мали змогу дізнатись про професії майбутнього, галузі економік країн, які будуть розвиватись у найближчому майбутньому. Також, ознайомились із можливостями співпраці та подальшого розвитку стартап проектів у Rudgers Global Experiential Learning Summer Institute. Заповнена в щент аудиторія та особлива зосередженість всіх присутніх ще раз підтверджують особливу зацікавленість сучасної молоді у розвитку новітніх ідей та підходів до навчання.
Рухаємось далі в цьому напряму.