Майстер-клас «Як перемагати українським стартапам на міжнародній арені»

27-09-2019

26 вересня мали чудову нагоду послухати Чарльза Уайтхеда на тему: «Як перемагати українським стартапам на міжнародній арені»!
Чарльз Уайтхед - професор бізнес-права і директор програми «Право, технології, підприємництво» Корнельського університету, почесний доктор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Професор Уайтхед спеціалізується на законодавстві щодо комерційних організацій, ринків, капіталу, фінансових інститутів і транзакцій, підприємства, а також злиття і поглинання.
Із тими, хто не зміг бути присутнім на майстер-класі, поділимось головними меседжами шановного спікера:
  1. в Україні більше, ніж в багатьох інших країнах, є дуже багато талановитих громадян, які готові створювати інновації;
  2. нам необхідно змінити погляд на основні засади та принципи створення новітніх рішень;
  3. успіх проекту на 60-70 % залежить від членів команди, а на 30-40 % - від ідеї;
  4. нам необхідно навчитись працювати в команді та вміти кваліфіковано представити свої проекти на інвестиційних пітчингах.
Тож надзвичайно приємно, що до НАУ завітав наш колега, партнер Чарльз Уайтхед із цікавою доповіддю, головними меседжами якої були наступні: як українським стартапам стати цікавити для інвесторів; як створити в Україні unicorn бізнес.
Рухаємось далі!