Наш принцип: «Вчимося. Впроваджуємо. Отримуємо результат»

26-02-2021

Обов’язковою умовою успішного зростання є вдосконалення знань, умінь і навичок.
У лютому цього року пройшов онлайн курс  «Грантові проєкти фінансової перспективи ЄС 2021-2027: формування бюджету», в якому взяла участь команда  Центру трансферу технологій Інституту новітніх технологій та лідерства.
Спікером був Микола Смолінський, президент  Центрально Європейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC), експерт із залучення грантового фінансування з фондів Європейського союзу, Норвезьких та Вишеградських фондів.
Організатори: Центрально Європейська Академія Навчань і Сертифікації (CEASC), Україна та Університет  Суспільних Наук (UNS), Польща.
На вебінарах було розглянуто:
1. Внесення змін у проєкт. Зміни у його бюджеті.
2. Зовнішні моніторинг та оцінка розробки.
3.Фінальна звітність та завершення проєкту.
4. Проєктні ризики, повʼязані з бюджетом.
5. Інформаційні джерела.
Здобуті сучасні практики будуть  використанні під час проведення навчання у Стартап школі та акселерації інноваційних проєктів нашого Університету.
Сьогодні світ – відкрита книга. Знання, котрі допоможуть вам бути досвідченою людиною та висококваліфікованим підприємцем, знаходяться від вас на відстані одного кліка: https://goo.gl/forms/HSD0LGCsbqnw8eKr1
Разом з нами ви зможете стати  фахівцями  нової якості, здатними творчо мислити, швидко орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі, приймати нестандартні рішення, адже це основа самореалізації сьогодення.