НАУ розширив стратегічне коло партнерів за програмою Erasmus+

09-09-2020
Національний авіаційний університет розширив стратегічне коло партнерів за програмою Erasmus+

Для Національного авіаційного університету в рамках програми ЄС Erasmus+ за напрямом КА107: Навчальна (академічна) мобільність, відкриті нові можливості для співпраці з європейськими університетами на 2020-2021 н.р. (Tallinn University of Technology (Естонія), Polytechnic Institute of Tomar (Португалія), University of Applied Sciences Velika Gorica (Хорватія), College of Applied Sciences „Lavoslav Ruzicka“ in Vukovar (Хорватія), Eskisehir Technical University (Туреччина) задля організації взаємного обміну студентами, науково-педагогічними працівниками та адміністративним персоналом за проєктами з міжнародної кредитної мобільності.
Загалом НАУ має більше 40 чинних угод програми академічних обмінів Erasmus+. Завдячуючи цим угодам, студенти НАУ мають змогу навчатися у ЗВО Європейського Союзу, а науково-педагогічні працівники викладати і проходити стажування у двадцяти європейських університетах, а саме: Білостоцький технологічний університет, Вільнюський технічний університет Гедиміна, Університет міста Кадіс та інші.
Вперше в історії НАУ в результаті тісного співробітництва сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та міжнародного співробітництва та структурних підрозділів Університету дві команди: Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій (621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the context of Sustainable Development»,  науковий керівник – професор Запорожець О.І.) та Факультет транспорту, менеджменту і логістики (619652-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE«EU Transport Policy», науковий керівник - професор Кириленко О.М.) виграли конкурс напрямку Жана Моне в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+.
За консультацією щодо участі в програмах просимо звертатися до Сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства: ауд: 1.224, тел: +38 044 406 70 57.