Науковий семінар «Актуальні міждисциплінарні дослідження»

14-02-2020

За сприяння та організаційної підтримки центру організації оствітньо-наукової діяльності студентів і молодих учених ІНТЛ відбулося чергове засідання семінару «Актуальні міждисциплінарні дослідження». Відкрив семінар доктор технічних наук, професор Казак Василь Миколайович.
Тема засідання семінару - «Про обчислення оцінок амплітудних спектрів», актуальність якої зумовлена необхідністю застосування теоретичних методів для вирішення інженерних задач.
З доповіддю виступив професор кафедри прикладної математики, доктор фізико-математичних наук Денисюк Володимир Петрович, який ознайомив учасників семінару з результатами своїх досліджень у галузі цифрового аналізу сигналів. У ході обговорення учасники семінару висловили думку щодо доцільності проведення подальших досліджень з метою впровадження запропонованих методів аналізу сигналів в інженерну практику.