НН ЦНТ удостоєно Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня

25 жовтня 2016 р. на VIII Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та IV Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu», що відбулися в Київському Палаці дітей та юнацтва, Національний авіаційний університет достойно здобув перемогу в рейтинговому виставковому конкурсі з тематичної номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах» та був удостоєний Почесного звання Лауреата конкурсу І ступеня та нагороджено Дипломом.

Номінована конкурсна робота була виконана під керівництвом директора Центру новітніх технологій доктора технічних наук, професора В. Казака та директора Інституту доуніверситетської підготовки, доктора педагогічних наук, професора Н. Муранової.

Вітаємо колектив університету з почесною нагородою та бажаємо подальших звершень і перемог!