Працівники Центру трансферу технологій

27-04-2020

Працівники Центру трансферу технологій на чолі з директором ІНТЛ НАУ продовжують вдосконалювати свої знання у сфері інтелектуальної власності.
Сьогодні на онлайн- лекції організованої IP Academy – Національним навчальним Центром інтелектуальної власності, в рамках навчального курсу було розглянуто питання патентного права.
Зазначена лекція була спрямована на опанування базових понять та навичок, а також обговорення специфічних нюансів під час захисту об'єктів інтелектуальної власності шляхом патентування.
Лекторами курсу виступили:
• Ольга Кулініч – д.ю.н., доцент, начальник відділу навчальних програм та забезпечення просвітницьких заходів відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент)
• Марія Бичковська – професіонал з інтелектуальної власності відділу навчальних програм та забезпечення просвітницьких заходів відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).
Тож, співробітники Центру зможуть використовувати нові опановані знання та навички під час роботи.