Продовжуємо інформувати про діяльність Центру

24-03-2020

Продовжуємо інформувати про діяльність Центру трансферу технологій ІНТЛ.
На черзі робота над створенням дієвої політики НАУ у сфері інтелектуальної власності, політики щодо об'єднання основних наукових та прикладних технологій, що є загальною для усього індустріалізованого світу.
Фахівці Центру розробляють дорожню карту свого основного завдання, а саме забезпечення умов для розвитку інноваційної екосистеми Університету та передачі продуктів ІВ у сферу їх практичного використання.
У цьому процесі дуже важливим, на нашу думку, є створення атмосфери підтримки і розвитку інноваційного та лідерського потенціалу, творчих здібностей та можливостей самореалізації студентів, науково-педагогічних працівників і співробітників Університету, а також консолідація всіх зацікавлених учасників ринку: від державних органів влади до галузевих об’єднань, бізнес-асоціацій та підприємств.
В сучасних умовах стає також актуальним удосконалення дистанційних методів навчання та створення онлайн-платформи підготовки інноваційних та стартап проектів.
Оnже, завдань багато, важлива і плідна робота ЦТТ триває. Далі буде!