Реалізація програми Mevlana Exchange Programme ...

17-03-2020

Реалізація програми Mevlana Exchange Programme в Національному авіаційному університеті
Сектор академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства проводить інформаційну та технічну підтримку для всіх учасників навчального процесу в Національному авіаційному університеті щодо реалізації права на академічну мобільність. Наразі Національний авіаційний університет є учасником програми академічної мобільності «MevlanaExchange Programme». Упродовж останнього року були підписані протоколи співпраці з 4 університетами Туреччини (SüleymanDemirelUniversity; EskisehirTechnicalUniversity; AhiEvranUniversity; AlanyaAlaaddinKeykubatUniversity; BingolUniversity), а також обговорено рамки співпраці зі IstanbulGelisimUniversity; EskisehirOsmangaziUniversity; AnadoluÜniversitesi. Загалом у першому семестрі 2019-2020 навчального року2 викладачаФакультету лінгвістики та соціальних комунікаційвзяли участь у програмі академічної мобільності «Mevlana» в Університеті Бінголь (Туреччина).
З 17 лютого 2020 року було відкрито конкурс на подачу грантових заявок по програмі академічної мобільності “Mevlana”, яка передбачає можливість реалізувати право на академічну мобільність здобувачів вищої освіти та викладачів Національного авіаційного університету у закладах вищої освіти Туреччини.
До сектору академічної мобільності ІНТЛ надійшло 26 анкет-заявок від здобувачів вищої освіти та викладачів, які виявили бажання прийняти участь у програмі академічної мобільності “Mevlana” у 2020-2021 навчальномуроці. До участі у програмі академічної мобільності Комісією по відбору кандидатів  з Національного авіаційного університетубуло номіновано:
  • SüleymanDemirelUniversity 2 студенти та 9 викладачів;
  • EskisehirTechnicalUniversity2 студенти;
  • AhiEvranUniversity5 викладачів;
  • AlanyaAlaaddinKeykubatUniversity 1 студент та4 викладача;
  • BingolUniversity 3 викладача.
Результати конкурсу щодо отримання грантової підтримки Турецьким урядом по програмі академічної мобільності «Mevlana»очікуютьсяв червні-липні 2020 року.
Бажаємо успіху та гарних новинаплікантам!