Робоча нарада з координаторами з академічно мобільності

23-09-2020

Відбулася перша у цьому навчальному році робоча нарадаз відповідальними за академічнумобільністьу структурних підрозділах Національного авіаційного університету. На ній булорозглянуто нові можливості для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників.
Директор Інституту новітніх технологій та лідерства Катерина Бабікова зазначила: «Тільки злагодженою співпрацею ми досягнемо найкращих результатів у вирішенні завдання стратегічного масштабу – створення основ цілісного академічного партнерства, що дозволить активно інтегруватися у світовий освітній простір через інтернаціоналізацію звʼязків, гармонізацію навчальних програм закладів вищої освіти. Будемо поглиблювати та розширювати партнерство з новими учасниками освітнього процесу як за кордоном, так і на території України».