Робота у Центрі трансферу ІНТЛ триває!

19-03-2020

В цьому році ми беремо активну участь у Всеукраїнському форумі «Innovation Fest», який відбудеться в травні у м. Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України.
По-перше, це – підготовка презентацій інноваційних розробок Університету та п’яти стартап проектів СКБ «Sky», які ми подаємо на конкурси інноваційних проектів та IT-EUREKA.
По-друге, це – робота над тезами доповіді «Інноваційна екосистема НАУ», яку зробить директор ІНТЛ Катерина Бабікова під час роботи круглого столу «Розвиток інноваційної екосистеми в закладах вищої освіти України».
Хоча строки подачі реєстраційних форм проектів на тиждень було подовжено, це не зменшує активність зусиль співробітників нашого Центру. Адже ми долучились до виконання важливого завдання, що полягає у розвитку культури академічного підприємництва та інноваційної діяльності, презентації розробок та стартап проектів креативної молоді та викладачів Університету та залученні інвесторів для фінансування їх впровадження.
Тому дистанційно активно спілкуємось онлайн, обговорюємо, вирішуємо, креативимо, навчаємось.
Далі буде!