Розробка бізнес-моделі. Що це?

15_03_2021

Майже місяць в Інституті новітніх технологій та лідерства проходить  онлайн курс Стартап школи.
Зацікавлені студенти вже прослухали  перші інтерактивні лекції і починають генерувати ідеї власних розробок, а також підшукують собі однодумців в команду. Наступним кроком, на шляху втілення мрії у реальність, стало завдання ‒ сформувати бізнес-модель власного проєкту.
Експерти стверджують, що без неї неможливо запустити успішний бізнес. У першу чергу, це пов’язано з тим, що, не маючи чіткого уявлення про цілі і способи їх досягнення, молодим стартаперам буде складно розпочати свою справу.
Логічне розуміння і відображення того, як функціонує проєкт на всіх рівнях, а також яким чином він приваблює клієнтів і заробляє гроші ‒ це і є      бізнес-модель.
У сфері бізнесу існує думка, що ідея не дієздатна і не існує, поки не знайшла свого відображення на папері, тому надзвичайно важливо мати таке графічне або схематичне відображення.
Бізнес-модель повинна пояснювати, який попит буде задоволений шляхом створення проєкту і чим ця ідея краща, ніж пропозиція конкурентів,  наскільки та яким чином повертаються кошти, вкладенні на всіх етапах розвитку.  Тобто, це ідеальний варіант того, як повинен функціонувати стартап.
Запрошуємо разом з нами пройти шлях від ідеї до успішного стартапу!
Для реєстрації на навчання просимо заповнити онлайн форму за посиланням: