Співпраця зі стейкхолдерами в дії

04-02-2020

В рамках розвитку взаємодії НАУ зі стейкхолдерами та створення інноваційних проектів відбулась зустріч співробітників  та керівництва  ЦТТ ІНТЛ НАУ з  керівниками та провідними фахівцями  ДП ВО «Київприлад»,Державного інституту космічних досліджень та КБ ПАТ «НВК «Курс».
ЦТТ разом з КБ відпрацювали дорожню карту спільної взаємодії та розвитку проектів у аерокосмічній галузі.
Генеральний директор об’єднання О.В. Осадчий наголосив, що наразі, країни, які не мають космічних технологій, залишаються  за межами глобального розвитку людства.  Тому зараз,  у молодих вчених та інноваторів є реальна можливість взяти участь у розвитку ідеології освоєння космосу.
Нагальна потреба сьогодення, що активно обговорюється у науково-технічному співтоваристві  і є найактуальнішою  на міжнародному та національному рівнях – моніторинг іоносфери.
Активні учасники СКБ НАУ також працюють над схожою проблематикою і вже мають певні напрацювання у цьому напрямку.
Фахівці, присутні на зустрічі, домовились про створення спільного науково-технічного Центру для вирішення комплексних завдань розвитку аерокосмічної галузі.
Партнери НАУ  готові надавати матеріально-технічну, менторську та експертну підтримку, а також створити спільну команду розробників із залученням молодих інноваторів СКБ університету.
Таким чином, ефективність взаємодії Університету та партнерів набирає обертів. Стейкхолдери стають все більш зацікавленими учасниками освітніх та інноваційцних процесів, які відповідають сучасним вимогам розвитку партнерства між освітою, наукою та інноваціями.