Співробітники ЦТТ ІНТЛ долучились

07-05-2020
 
Співробітники ЦТТ ІНТЛ долучились до онлайн-обговорення актуального питання розвитку екосистеми інновацій: політики університетів у сфері інтелектуальної власності (ІВ).
Цей захід відбувся за ініціативи директора з питань розвитку відносин у сфері ІВ Укрпатенту Данила Цьвоха та начальника відділу навчальних програм та забезпечення просвітницьких заходів відділення розвитку у сфері ІВ Ольги Кулініч та за підтримки Всесвітньої організації ІВ (ВОІВ) та НДІ інтелектуальної власності НАПрН України.
Провідні фахівці  у сфері ІВ обговорювали необхідність прийняття методичних рекомендацій, які б регулювали питання інтелектуальної власності у  ЗВО країни.
Директор  НДІ інтелектуальної власності, академік НАПрН України Олена Орлюк розповіла про основні керівні принципи та правила, які необхідно прийняти для забезпечення ефективного управління інтелектуальною власністю у вишах.
Представник ВОІВ, керівник програм, Олександр Шевченко зазначив, що ВОІВ готово  долучити фахівців відповідного напрямку і надати необхідні консультації.
У заході взяли участь 72 людини, що свідчить про важливість та нагальну потребу вирішення цього питання. Було  представлено багато цікавих пропозицій та рекомендацій.
Домовились про наступне обговорення цієї тематики із залученням провідних фахівців Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства освіти і науки України та ВОІВ.
Далі буде!