Стартап школа набирає обертів

25-03-2021

З початку весняного набору Стартап школи Інституту новітніх технологій та лідерства, зацікавленість проявили близько 150 здобувачів вищої освіти.
Учасники вже прослухали  інформацію за модулями «Креативне мислення. Формування ідеї» та «Бізнес-модель Canvas. Шаблон ціннісної пропозиції», почали генерувати ідеї власних розробок, сформували бізнес-модель, а також  підшукують собі однодумців у команду.
 Допитливу молодь чекають  наступні модулі навчання інноваційному підприємництву, а також цікаві можливості, що надає Школа для формування технологічних бізнес-ідей.
Випускники  Стартап школи зможуть презентувати свої розробки на Всеукраїнському конкурсі бізнес-ідей та інноваційних проєктів «Авіатори бізнесу», що пройде в Національному авіаційному університеті з квітня до червня 2021 року.
Активізація розвитку креативності учасників Стартап школи є необхідною умовою для підготовки та становлення нової генерації високоосвічених професіоналів.
Запрошуємо разом з нами пройти шлях від ідеї до успішного стартапу!
Навчання проходить в онлайн форматі кожного вівторка та четверга о 15:00  на платформі Google Meet.
Для реєстрації на навчання просимо заповнити онлайн форму за посиланням: