Стипендії для навчання в турецьких ...

03-02-2020

Стипендії для навчання в турецьких університетах для українських студентів
Туреччина відкриває двері своїх університетів для іноземних студентів з усього світу за допомогою "TürkiyeScholarships". Окрім надання освітніх можливостей в глобальному масштабі, а також багатства знань і досвіду, Туреччина пропонує стипендії для навчання в найпрестижніших університетах Туреччини. Стипендії надають на конкурсній основі.
Вікові обмеження:
Для рівня бакалавр: до 21 року;
Для рівня магістр: до 30 років;
Для рівня аспірантури (PhD): 35 років.
У претендентів мають бути високі академічні досягнення та високий рівень мотивації.
Що саме програма пропонує своїм стипендіатам?
– Зарахування в університет (абітурієнтам не потрібно подавати документи в університет – за них це робить програма);
– Щомісячна стипендія;
– Оплата за навчання;
– Квиток на літак;
– Медична страховка;
– Проживання в гуртожитку;
– Один рік навчання на курсах турецької мови.
Кандидати повинні подавати свої звернення в електронній формі  на сайті www.turkiyeburslari.gov.tr. Попередньо обрані кандидати згодом будуть запрошені на співбесіду.
Прийом заявок:до 20.02.2020