Триває відбір кандидатів

18-05-2020

Триває відбір кандидатів на навчання у вишах Словаччини на 2020/2021 академічний рік

Студенти українських ЗВО мають можливість здобути освіту в закладах вищої освіти Словаччини - для цього є 2 стипендії для навчання на рівні бакалавра/магістра та 1 стипендія для навчання за докторантською програмою.
Термін подачі заявок – 30 травня 2020 року.
Умовою отримання стипендії є володіння словацькою мовою на необхідному рівні та прийняття на навчання за обраною програмою до публічного вишу в Словаччині.
Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, зможуть безкоштовно прослухати інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів у Відділенні мовної та фахової підготовки Центру подальшої освіти Братиславського Університету ім. Коменського. Курс триватиме з 2 вересня 2020 року до 30 червня 2021 року.
Податися на отримання стипендії можна в режимі онлайн на сайті https://www.vladnestipendia.sk/en/, де розміщена вся необхідна інформація, зокрема, інструкція щодо заповнення заявки. Технічна підтримка надається за тел.: +421 907 551 404, e-mail: helpdesk@studyabroad.sk