Участь в IV Міжнародному форумі INNOVATION MARKET!

05-11-2019

Директор Інституту новітніх технологій та лідерства Катерина Бабікова та команда Центру трансферу технологій 05 листопада взяли активну участь в IV Міжнародному форумі INNOVATION MARKET!

Відкривали форум Джоель Ліон надзвичайний і повноважний посол Держави Ізраїль в Україні; Анатолій Ткаченко генеральний директор МВЦ, Yuriy Polyukhovych перший заступник МОНУ; Volodymyr Stavniuk голова правління ДІФКУ; Evgeny Shulgin голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна. Yuriy Polyukhovych наголосив, що уряд буде всебічно підтримувати найкращих, найпрогресивніших, найінноваційніших!
Пріоритетом є і буде підтримка молодих вчених, науковців та створення необхідних фондів для фінансування відповідних проектів.
Володимир Ставнюк зазначив , що саме завдяки таким заходам ми розвиваємо та вдосконалюємо екосистему держави, формуємо її інноваційну складову, а також надаємо можливість новаторам, виробникам та винахідникам провідних інноваційних технологій отримати державну підтримку зі сторони ДІФКУ.
Євгеній Шульгін: «Інновації в Ізраїлі це відсутність дороги назад, це те, чим ми живемо. Це слово використовується скрізь, аби розказати про нові напрямки, однак справжні інновації проходять через віки»
Сьогодні для того аби розвивати інновації необхідно:
• творчі колективи (команди);
• інвестиції;
• капіталізація;
• підтримка держави.
Одним із ключових завдань є розуміння того, яку ж саме нішу ти можеш зайняти в світовому інноваційно-фінансовому потоці.
Команда ІНТЛ Центр трансферу технологій стали активними учасниками роботи секції з питань Інтелектуальної власності та круглого столу «Формування інноваційної екосистеми України».
В чергове переконались, що вектор розвитку ІНТЛ НАУ, створення екосистеми інноваційного простору «НАУ - сфера», налагодження більш ефективної діяльності Центру  трансферу технологій, а також відродження студентських конструкторських бюро, формування необхідних дослідницьких компетентностей та підприємницького мислення є невід’ємною складовою інноваційного розвитку сучасного ЗВО.