УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС! СЕМЕСТР В ЛОДЗЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (ПОЛЬЩА)

30-09-2019

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!
СЕМЕСТР В ЛОДЗЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (ПОЛЬЩА)
Пріоритетні навчальні напрямив Лодзькому технічному університеті/(Польща)/Lodz Universityof  Technology у другому семестрі 2019/2020 навчального року:

Для участі у конкурсі необхідно подати:
1.  Анкета-ЗАЯВА на участь друкується на 1 аркуші з двох сторін
Важливо: Середній бал виставляється співробітником деканату та підписується координатором з академічної мобільності факультету/інституту
2. Сертифікат знання іноземної мови (англійська мова не нижче рівня B1).
3. План навчання  (LearningAgreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи/кількості кредитів ECTS.
4. Довідка про середній бал успішності за попередні роки навчання (видається деканатом/дирекцією факультету/інституту) – GPA.
5. Мотиваційний лист (до 1 сторінки)
6. CV / резюме в форматі
7. Копія закордонного паспорту (перша сторінка)
Пакет документів в електронному вигляді має бути сформований в ОДИН файл (формат zip.), назва “прізвище кандидата_LODZ2020”. Документ необхіднонадіслати на електронну адресу керівника сектору академічної мобільності marharyta.buhera@nau.edu.ua.
В паперовому вигляді пакет документів подається до сектору академічної мобільності до 15.0  29 жовтня 2019.
Інформація про програму розміщена на веб-сторінці  LodzUniversityofTechnologyза посиланням:https://www.ife.p.lodz.pl/en/how-apply
Звертаємо вашу увагу, що грант (стипендія) не передбачені. Студент особисто покриває витрати на проживання та транспортні витрати.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.