Відбулись презентації Стартап школи

11-02-2021

10 лютого 2021року відбулись презентації Стартап школи  Центру трансферу технологій Інституту новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики та Юридичному факультеті.
Учасники вебінару дізналися про етапи навчання інноваційному підприємництву та можливості, що надає Школа для формування технологічних і бізнес-ідей. Також обговорили важливість розробки проєктів, створення прототипів науково-технічних продуктів та їх комерціалізації.
Стартап школа ІНТЛ НАУ ‒ це новий формат у навчанні, що орієнтований на майбутнє. Він сприятиме всебічному розвитку особистості учасників та  інноваційному підприємництву.
Нагадуємо про те, що вже 23 лютого 2021 року Стартап школа ІНТЛ починає свою роботу.

Форма навчання (онлайн): лекції, воркшопи, консультації.
Початок: 23 лютого о 15:00.
Місце проведення: GoogleMeet.
В  школі ви зможете обмінятися досвідом та проявити цікавість до нових проектів. Навіть якщо не маєте ідеї, то у вас є можливість стати учасником команди і допомогти у створенні нового стартапу, його презентації. І не має значення, яку спеціальність ви здобуваєте, адже кожна людина особлива і має здібності, а вони так важливі у запровадженні нових ідей.

Використайте свій шанс започаткувати власну справу!

Зареєструватися на навчання можливо до 19 лютого 2021 року, заповнивши онлайн форму за посиланням: https://goo.gl/forms/HSD0LGCsbqnw8eKr1