Відбувся іспит з англійської мови

25-06-2021

За організаційної підтримки Центру мовної сертифікації та англомовної освіти Інституту новітніх технологій та лідерства 24 червня п.р. на базі кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся іспит з англійської мови професійного спрямування. Високий рівень володіння мовою підтвердили 9 науково-педагогічних працівників англомовного проєкту Аерокосмічного факультету, Факультету екологічної безпеки, інженерії та технології й Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
Оцінку «відмінно» отримали усі викладачі, що слугуватиме запорукою високої якості викладання фахових дисциплін англійською мовою та належний рівень освітньої підготовки здобувачів вищої освіти.