Відкриття Школи лідерства та громадянської освіти!

25-11-2019

Бажаєш стати лідером? – Для тебе є чудова можливість!
У грудні 2019 року відкриваємо Школу лідерства та громадянської освіти на базі #ІНТЛ #НАУ! Запрошуємо бажаючих пройти безкоштовний навчальний курс, який включає в себе навчання з основ лідерства, командоутворення, державного управління, критичного мислення, соціального підприємництва.
Навчання відбуватиметься у формі тренінгів та зустрічей із успішними людьми. Після завершення навчального курсу учасники отримають сертифікат.
Головна мета #Школи – підвищення рівня громадянських компетенцій та лідерських якостей студентів НАУ, формування підприємницького мислення, залучення до #Стартапшколи, участі студентства у суспільно значущій діяльності держави.
Співорганізаторами Школи лідерства та громадянської освіти є самоврядування  НАУ, ВГУ «Молодий народний рух», ГО «Освітня асамблея», об’єднання «Студреакція».
Долучайся!
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/y84b6f8criTNkBvdA