Вітаємо, ми завершили з Вами важливий етап ...

26-02-2020

Вітаємо, ми завершили з Вами важливий етап конкурсу подання грантових заявок за програмою Erasmus+. Ми відчули радість успіху першого етапу та завершеності справи. Були хвилювання та розчарування тих, кому зовсім трохи не вистачило часу щоб натиснути submit. Проте точно всі отримали безцінний досвід та нові компетентності, здобули нових партнерів, а також перевірили колег та партнерів на справжність! А це, на наше переконання, найважливіші критерії успіху!
Національним авіаційним університетом подано 25 грантових заявок за напрямом Erasmus+ KA107 СreditMobilityдля реалізації права на академічну мобільність для викладачів та студентів (Польща, Угорщина, Туреччина, Італія, Португалія, Греція, Чехія, Хорватія, Болгарія)
  • Erasmus+KA203: Strategic Partnerships for Higher Education подано 2 заявки:
  • Факультет транспорту, менеджменту і логістики
  • Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій
  • Erasmus+ Jean Monnet подано 11 заявок:
  • Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій
  • Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій
  • Факультет економіки та бізнес-адміністрування
  • Інститут новітніх технологій та лідерства
Дякуємо всім за співпрацю та сподіваємось, що консультації, поради, заходи та  матеріали команди Сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ стали Вам у нагоді.
Всім бажаємо успіхів та чекаємо Національний авіаційний університет серед переможців!