Внутрішня академічна мобільність: нові можливості для студентів НАУ!

21-04-2020

Академічна мобільність є актуальним поліаспектним процесом, реалізація якого залежить і впливає від багатьох чинників. Політика держави в галузі вищої освіти повинна враховувати вимоги доби глобалізації й інтернаціоналізації, запозичувати успішний досвід розвинених країн світу, адаптувати відповідно до національних реалій найкращі тенденції. Національний авіаційний університет є активним учасником міжнародної академічної мобільності завдяки таким програма як Erasmus+, Mevlana Exchange Programme. Реалізація внутрішньої академічної мобільності стає можливим за підтримки Британської Ради та Міністерства освіти і науки України, які пропонують долучитися до Програми «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна».
Національний авіаційний університет спільно з Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» подав заявку на реалізацію Програми «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна» у 2020/2021 навчальному році.Подана заявка передбачає академічну мобільність для студентів заспеціальностями193 «Геодезія та землеустрій», 141 «Електро­енергетика, електро­техніка та електро­механіка» та 161 «Хімічні технології та інженерія».
Детальна інформація про можливості програми розмішена на сайті Британської Ради: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/sam-ukraine