Воркшоп на тему «Як створити успішний стартап-проект?»

04-11-2019

01 листопада відбувся воркшоп на тему «Як створити успішний стартап-проект?»

Спікер Гай Збарський (Guy Zbarsky) – засновник і генеральний директор TeleportLabs, Keepgo, Ksoft і NPO SvoiBiz, має два дипломи бакалавра і ступінь магістра ділового адміністрування Ізраїльського технологічного університету.
Протягом лекції учасники разом із Гаєм Збарським розглянули етапи створення успішного стартапу від «А до Я» та зрозуміли:
- з чого починати створювати власний стартап-проект;
- як внутрішня мотивація, наполегливість, сфокусованість впливають на результат;
- як підібрати команду єдинодумців та чому важливо бути на «одній хвилі»;
- які основні складові стартапу, без яких успіх не є можливий та на що потрібно звернути увагу при створенні стартапу в першу чергу.
Протягом воркшопа спікер кожне своє твердження закріплював прикладами ізраїльського досвіду створення стартапів, поділився, які саме фактори впливають на майбутній успіх інноваторів-стартаперів. А ви знали, що в Ізраїлі з населенням 8 млн жителів кожного року з’являється понад 1000 стартап-проектів?! Тепер зрозуміло, як Ізраїль став одним із технологічних лідерів світу!
Гай ще раз наголосив на важливості розвитку бізнес-освіти, молодіжного інноваційного підприємництва (стартап школа), створення студентських конструкторських бюро та формування сприятливого середовища для генерації ідей та появи стартапів у вищих навчальних закладах. Наприклад, в Ізраїлі створити власний бізнес-проект можливо в середовищі ВНЗ чи після його закінчення, але завдяки багажу набутих знань!
Воркшоп був дуже цікавим і пізнавальним, пройшов в динамічному та інтерактивному режимі.
Ми і надалі будемо запрошувати таких високопрофесійних експертів, практиків, менторів на зустрічі, воркшопи, тренінги. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтеся до Стартап школи НАУ!