21 лютого відбувся Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» в Київському національному  торговельно-економічному університеті. тощо. В тренінгу приймали участь викладачі і аспіранти кафедри аеронавігаційних систем. У рамках представленої програми учасники тренінгу здобули та вдосконалили навички роботи з платформою дистанційного навчання Moodle, з QR-кодування, створення інтерактивних презентацій з використанням хмарних сервісів (Prezi) і отримали сертифікати  Всеукраїнського науково-практичного тренінгу «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» та сертифікати Корпорації «Парус», ТОВ «Інтелект-Сервіс», Центру сертифікованого навчання «Проком». Дякуємо організаторам Всеукраїнського науково-практичного тренінгу «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» за цікаву та  корисну інформацію.