Завершено курс навчання з англійської мови професійного спрямування

30-06-2021

За організаційної підтримки Центру мовної сертифікації та англомовної освіти Інституту новітніх технологій та лідерства 29 червня п.р. завершився курс навчання з англійської мови професійного спрямування на базі кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
Рівень володіння мовою підвищували 10 науково-педагогічних працівників Аерокосмічного факультету, Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Факультету екологічної безпеки, інженерії та технології, Факультету кібербезпеки, компютерної та програмної інженерії.
Практично усі слухачі курсів успішно склали іспит на отримання сертифікату, що надає право продовжити викладання фахових дисциплін англійською мовою та підтверджує високу якість навчання здобувачів вищої освіти.