Завершено роботу XVI науково-практичної конференції «Інноваційні технології»

25-11-2019

Участь у конференції взяли майже 130 студентів, аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників та наукових співробітників 12 закладів вищої освіти, наукових установ та організацій. Сумарний доробок учасників представлено на сторінках збірника тез конференції, з яким можна ознайомитися за посиланням :
Кращі з кращих робіт студентів (і перш за все, студентів ІНТЛ) презентовані на секційних засіданнях «Енергетика та двигунобудування», «Інформаційні технології та безпека», «Екологія та хімічні технології», які отримали високу оцінку провідних науковців НАУ та фахівців профільних підприємств.
Успішній роботі конференції завдячуємо модераторам секцій та експертам професору А. Я. Білецькому, доценту Т. І. Білик, професору Ю. В. Білокопитову, доценту К. В. Дорошенко, професору І. Г. Прокопенку, професору Ю. М. Терещенку, В. Ю. Усенку (ДП «Антонов»), професору Л. М. Щербаку (КиМУ).

Висловлюємо також подяку усім учасникам конференції за активність у її роботі та щиро бажаємо подальших, не менш успішних наукових здобутків.