Знайомимо з роботою студентських наукових груп

17-02-2021

З метою організації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти у поза навчальний час Центром організації освітньо-наукової діяльності студентів та молодих учених створюються студентські наукові групи різної тематичної спрямованості.
Під керівництвом професора Петра Миколайовича Павленка функціонує наукова група за напрямком «Авіаційна та ракетно-космічна техніка».  Дистанційний формат її роботи з використанням  різноманітних засобів інтернет-зв’язку не став на заваді для проведення студентами досліджень з моделювання елементів конструкцій (повітряних гвинтів та інших вузлів) для подальшого виготовлення прототипів на обладнанні 3D друку.
Здійснюється також вивчення сучасних систем автоматизованого проектування. Зокрема,  розглядаються питання взаємодії з іншими системами проектування та імпорту моделей в різних форматах.
Окрема увага приділяється вивченню інструментів концептуального проектування, досліджуються задачі визначення міцності елементів авіаційних конструкцій з різних матеріалів. Наразі студенти готують спільну доповідь за темою дослідження.
Запрошуємо усіх науково-педагогічних працівників НАУ
долучитися до керівництва студентськими науковими групами!
Для цього необхідно лише
бажання передати студентам свої знання та досвід, стиль і манеру мислення, підтримати студентів у їх перших наукових пошуках, впровадженні інноваційних ідей, допомогти студентам формулювати амбітні цілі та сприяти їхньому досягненню.

КОНТАКТИ:
тел.: 406-73-41