Стартап школа

 
 

Стартап  школа
 
        Одним із найсучасніших трендів розвитку економік країн світу є створення екосистеми інноваційних  рішень, їх розвиток та комерціалізація.
Україна в цьому процесі не є виключенням. Термін “стартап” вже увійшов в наше життя. Багато талановитої молоді, науковців, підприємців марять змінити  світ та втілити свої проривні інноваційні ідеї.
Українці мають величезний інтелектуальний та технічний потенціал. І щороку ми спостерігаємо за гучними успіхами наших стартапів на глобальному ринку.
Тому одним із найактуальніших завдань сьогодення є створення дієвої бізнес моделі взаємодії між науковцями – науковими інституціями – бізнесом – владою, а також підвищення загального рівня використання технологій та впровадження інновацій.
Сучасне академічне середовище має стати креативним простором із системними програмами підтримки наукоємних стартап проектів, в якому винахідники, отримуючи сучасні бізнес знання та навички і спілкуючись, втілюють свої  інноваційні ідеї в життя.
З метою підтримки комплексного процесу реалізації наукоємних ідей, в НАУ навесні 2019 року стартував  освітньо-інноваційній проект розвитку стартапів серед студентів та молодих вчених  «НАУ СФЕРА».
Ця  екосистема запуску технологічних стартапів  (представлена на схемі) має 3 складові, виходячи із поточного прогресу, який роблять команди учасників: стартап школа, бізнес інкубатор, рада інвесторів.